Jak mne kontaktovat jako advokáta

 

Nejlépe mne kontaktujte prostřednictvím e-mailu.

 

Napište, o jakou záležitost se má zhruba jednat. Navrhneme Vám první schůzku. E-mailem bude dohodnuta schůzka podle Vašich a mých možností. Můžete uvést, který čas je pro Vás výhodnější k setkání. Schůzka s advokátem se zpravidla odehrává v pracovní dny a obvyklou pracovní dobu, je však možné si jí sjednat i před nebo po konci Vaší pracovní směny.

 

Při první schůzce advokáta poznáte a řeknete mu o svém problému. Můžete věc i krátce vylíčit e-mailem, ale je lepší počkat na výzvu, zpravidla Vás budu chtít osobně poznat, i když pak budete komunikovat e-meilem.

 

Než mne kontaktujete, zajistěte si, aby Vaše e-mailová schránka byla chráněna proti zneužití a nahlížení jiných osob (zejména těch, kteří nemají s Vámi v stejné zájmy). Někdy stačí změna hesla.

 

Můžete si sjednat schůzku i telefonem, ale je třeba počítat s tím, že advokát při své práci zpravidla nemůže telefonovat, proto nedojde zpravidla ke spojení na poprvé.

 

Můžete napsat i dopis na moji adresu. V tom případě uveďte nějaké vhodné spojení, například telefon, abychom Vás mohli kontaktovat nebo Vás pozvat k jednání prostřednictvím sms.